מסלול משפחות וילדים במקסיקו היפה

February 23 2023doritr

טיול משפחתי למקסיקו מבטיח חוויה בלתי נשכחת. מלבד הנופים המרהיבים, החופים הלבנים, הים המדהים והאתרים הארכיאולוגיים, קיימות מגוון אטרקציות לכל המשפחה לרבות: פארקי שעשועים ומים, מוזיאונים ועוד. כמובן שאם החלטתם לצאת לטיול יחד עם כל המשפחה למקסיקו, ללא ספק חשוב ביותר לתכנן היטב את הטיול שלכם ולבקר את היעדים שתבקרו בהם במקסיקו וזאת בכדי שכל המשפחה תהנה.

אטרקציות לטיול משפחתי במקסיקו

אם אתם מתכננים טיול משפחתי למקסיקו, הנה כמה מהאטרקציות שבהחלט לא כדאי לכם לפספס:

פארק המים Xel-Ha

מדובר על פארק מים אשר ממוקם ליד פלאיה דל כרמן. הוא למעשה לגונה טבעית, מדהימה ומלאה באטרקציות. אתם יכולים לדמיין נהר טבעי בתוך הג’ונגל שבו ניתן לשנרקל, לשחות עם דולפינים, לעשות טיולי אופנים, קאייקים, אבובים ועוד. האוכל והשתייה ללא הגבלה והמקום מומלץ ביותר.

פארק המים Xcaret

פארק מים נוסף בקרבת פלאיה דל כרמן הוא Xcaret. הפארק כולל מגוון רחב של אטרקציות ויש בו גם חופים מדהימים. ניתן לשנרקל בו ולהנות מגנים בוטניים מרהיבים ביופיים, מביתני הפרפרים ועוד. אין ספק כי אין רגע דל בפארק המדובר והוא מתאים מאוד לכל המשפחה לרבות ילדים קטנים.

Dolphin Discovery, קוזומל

Dolphin Discovery היא שמורה יפהפיה הממוקמת בלב ליבו של האי קוזמל. היא נוצרה בכדי להגן על החי והצומח בקוזומל ובפרט על השוניות והאלמוגים, שחיה עם דולפינים בים, בסביבה הטבעית שלהם והיא רק אחת מהפעילויות אשר מוצעות במקום. ניתן גם לשנרקל במקום, גם לראות מופע של אריות ים וגם להנות מאוכל ושתייה.

Garrafon Natural Reef Park, איסלה מוחרס

פארק Garrafon Natural Reef Park באיסלה מוחרס הוא למעשה ריף טבעי ומדהים עם מי הטורקיז של הים הקריבי. במתחם תוכלו להנות מבריכה, שנירקול, קאייקים, שחייה עם דולפינים, רכיבה על אופניים ועוד.

KidZania, מקסיקו סיטי

עיר הילדים במקסיקו סיטי היא מתחם שלם אשר מהווה סימולציה אחת גדולה של חיי העיר. הוא מיועד רק לילדים. למעשה יש בו את כל הדברים הקיימים בעיר האמיתית לרבות חנויות, תיאטרון, קולנוע, בתי קפה, שדה תעופה, מקומות עבודה ועוד.

Aktun Chen, בין קנקון לטולום

ב-Aktun Chen קיימות מערות טבעיות אשר נוצרו לפני לא מעט שנים. במערות הללו ניתן לראות נטיפים בצורות מאוד מעניינות ויחד עם שילוב הטבע ניתן למצוא גם הרפתקאות רבות במקום לרבות גשרים תלויים, שנורקלים, חיות בר שונות וכיף גדול.

Papalote Museo del Nino, מקסיקו סיטי

הפפלוטה הוא מוזיאון שמיועד לילדים. במקסיקו סיטי יש מגוון רחב של מיצגים בכל תחומי המדע השונים לרבות גוף האדם, חלל, אשליות, טבע ועוד. במקום הילדים יזכו להסברים בנושא, סדנאות יצירה, הסברים ועוד.

אין ספק כי יש מגוון רחב של אטרקציות במקסיקו עבור כל המשפחה ועל כן, כדאי לחפש מקסיקו למטייל מידע אודות אטרקציות נוספות שיכולות להתאים לטיול שלכם.

Share: